Vrtílek s.r.o. - RODINNÁ FIRMA S HISTORIÍ - Vrtílek

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vrtílek s.r.o. - RODINNÁ FIRMA S HISTORIÍ

O NÁS
Již třetí generace podnikatelů uspěšně rozvíjí rodinnou firmu Vrtílek.
 
Historie rodinné firmy Vrtílek s.r.o. je spojena s městem Vyškovem a sahá až do doby první republiky. Zakladatelem firmy byl Cyril Křoumal. Předmětem činnosti firmy v té době byla výroba elektrozvaděčů a prodej domácích elektrospotřebičů. Firma dodávala elektrozvaděče do výrobních závodů, bytové i veřejné výstavby. V prodeji elektropřístrojů pro domácnost dominovaly radiopřijímače.
 
Firma pokračovala ve své činnosti po dobu a i po druhé světové válce.
Po úmrtí pana Křoumala vedení firmy přebírá do svých rukou Antonín Vrtílek, který se ve firmě vyučil a celý život v ní pracoval. Znárodnění přerušilo úspěšné podnikání na dlouhých 40 let. Pan Vrtílek však na práci v elektroslužbách pro obyvatelstvo ani v této době nezanevřel. Stal se v socialistickém podniku (OPP) vedoucím střediska oprav domácích spotřebičů.    
 
V roce 1990 bezprostředně po sametové revoluci pan Vrtílek obnovuje svou vlastní firmu jako živnostník. Hlavní činností firmy v tomto období byly opravy a prodej domácích elektrických a plynových spotřebičů.  
 
V roce 1997 se firma transformuje na společnost s ručením omezeným a  rozšiřuje svou působnost o další klíčové činnosti - zajišťování komplexních služeb správy nemovitosti a vybrané realitní služby.
Ve svých 80 ti letech pan Vrtílek odešel do důchodu  a předal firmu do rukou vnučky, a ta od té doby pokračuje v úspěšném podnikání a rodinné tradici.

Služby správy nemovitostí a specializovaných realitních služeb se v průběhu dalších deseti let staly hlavními činnostmi firmy. Svou působnost firma poté záhy rozšířila i za hranice okresu Vyškov do dalších měst a obcí České republiky.
 
Vrtílek s.r.o., Copyright 2017. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky