VRTÍLEK PODPORUJE DSP KOMETA VYŠKOV - Vrtílek

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VRTÍLEK PODPORUJE DSP KOMETA VYŠKOV

O NÁS
Společnost Vrtílek s.r.o. podpourje sportovní tanční soutěže organizované DSP Kometa Vyškov.
Myslíme si, že taneční sport vhodně kultivuje mladé taneční páry.

"VÍDEŇSKÝ VALČÍK:
Otáčka vpravo:
Co máme vidět při pohybu vpřed?! Nevyznačovat a nedržet výrazný nášlap na patu v prvém kroku, protože kolena jdou trochu stranou a rameno se musí dostat před špičku. Vzad musí dojít k pointingu (Ukazování) špičky. Prsty chodidla směřují tam, kam mají pak tanečníci jít. Přitáhnout chodidlo a otočit tam obličeje.
Když jsem byl v Japonsku dělat lekce, bydlel jsem v jednom hotelu. Na pokoji byla toaleta s různými tlačítky. Jedno bylo pro vibrace toalety, jedno pro studenou vodu, jedno pro vařící vodu v bidetu. Vždy při zmačknutí jakéhokoliv knoflíku jsem byl v šoku, zmražen a nebo opařen. V těch chvílích mi došlo, jak se opravdu úplně zastavit.  
Při  přitahovat k noze na 3 až 1 může vzniknout problém, protože velmi krátká stejná doba mezi údery nezaručuje dostatečnou přípravu na 1. Zapojit proto všech dvacet prstů do 1,2,3 Otáčky vpravo (vpřed)
4,5,6 Otáčky vpravo (vzad): Když pokládáme P chodidlo a vzápětí jde nad něj i rameno, nesmíme se vyvážit na patu, aby se nezvedla špička L chodidla. Chodidla se přitahují ploše.
Vpřed, nohy k sobě, vpřed, přítah s výkrutem, vzad, stranou, přítah ploše bez výkrutu."

Jak prosté. Více čtěte na:

 
Vrtílek s.r.o., Copyright 2017. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky